Registrace Seznam uživatelů Team Hledání FAQ Úvodní stránka  

Mariňáci » Technika jednotek USMC » Tanky » M4A1 Sherman » Použili mariňáci v Pacifiku tento typ?
Vytisknout | Doporučit příteli | Přidat toto téma mezi oblíbené
Stránek[5]:« « 234 5» Založit nové téma Poslat odpověď
Autor
Příspěvek « Předchozí téma | Následující téma »
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

budeš si kupovat tascu,nebo starej dragon?

03-15-2011 23:28 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Josef Steinocher Josef Steinocher je muž
Gunnery Sergeant




Registrován dne: 08-09-2005
Příspevků: 351

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Ještě nevím. Dragon už asi nejde sehnat.

03-16-2011 06:48 Josef Steinocher je offline Poslat email Josef Steinocher Vyhledat příspěvky uživatele Josef Steinocher Přidat Josef Steinocher mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

onehdá jsem ho viděl v bazaru asi za 5 nebo 6stovek,kdyz ho někde uvidím,ozvu se

03-16-2011 12:32 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Josef Steinocher Josef Steinocher je muž
Gunnery Sergeant




Registrován dne: 08-09-2005
Příspevků: 351

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Ok. To je super. Dík.

03-16-2011 14:52 Josef Steinocher je offline Poslat email Josef Steinocher Vyhledat příspěvky uživatele Josef Steinocher Přidat Josef Steinocher mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

už ho nemaji,je škoda že jsme se o něm nebavily dříve

03-19-2011 11:38 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Je to tím, že se chodíme sem jen juknout. Já ale zůstanu u té Tasci. Je to novější a jak vypadá je celkem bez velkých úprav. Horší je, že nevím kdy ho budu schopnej postavit. Big Grin Big Grin

03-19-2011 20:26 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Pánové jen malé rozšíření fotosekce na tento typ. Našel jsem další dvě celkem zajímavé fotky:


M4_LST_Gloucester.jpg

11-28-2012 18:19 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Hm, tak promiňte, ta druhá fotka je zase velká. Jinak je to opět z Mysu Glocester...

11-28-2012 18:20 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Josef Steinocher Josef Steinocher je muž
Gunnery Sergeant




Registrován dne: 08-09-2005
Příspevků: 351

M4A1 Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Zdarec. Tak mi ji Odine pošli já ji sem frknu.

11-28-2012 18:32 Josef Steinocher je offline Poslat email Josef Steinocher Vyhledat příspěvky uživatele Josef Steinocher Přidat Josef Steinocher mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Takže Pepa fotku zmenšil, ale hodil ji do jiného tematu.Dovolil jsem si ji přesunout:


tanks_cape_gloucester_1.jpg

12-03-2012 20:13 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Tak jsem našel zase jednu z Glou...


tank_iUSMC M4A1 Cap Glouchester.jpg

12-15-2012 11:04 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Našel jsem na jedné diskuzce zajímavou fotku z Mysu Gloucester, je to M5 což mne dost překvapilo, neboť Já osobně jsem si myslel, že tam byly spíše M3A1Stuart. Co na to říkáte přátelé???


M5 USMC Mys Gloucester.jpg

02-10-2013 17:14 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Josef Steinocher Josef Steinocher je muž
Gunnery Sergeant




Registrován dne: 08-09-2005
Příspevků: 351

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

V Osprey US marine corps tank Crewman 1941 - 45 na str.15 u Tanku M5A1 se píše že je dostal 1 st tank battalion od armády.Nasazení Cape gloucester ,Roi Namur a Saipan. Vyřazeny 1944.

02-10-2013 17:51 Josef Steinocher je offline Poslat email Josef Steinocher Vyhledat příspěvky uživatele Josef Steinocher Přidat Josef Steinocher mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Teda Pepo Já zírám Roll Eyes , hodně dobrá práce Cool . Tuhle knihu si budu muset také pořídit Wink ! Máš ji od "války", nebo od koho? Nerad bych zase čekal půl roku nebo déle... Jinak se omlouvám za tuhle fotku M5 co jsem umístil do tohohle fora, ale navazovala na téma Mysu Gloucester.

02-11-2013 10:45 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Josef Steinocher Josef Steinocher je muž
Gunnery Sergeant




Registrován dne: 08-09-2005
Příspevků: 351

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

V pdf.

02-11-2013 14:04 Josef Steinocher je offline Poslat email Josef Steinocher Vyhledat příspěvky uživatele Josef Steinocher Přidat Josef Steinocher mezi přátele
Uživatelé: none Stránek[5]:« « 234 5»
Založit nové téma Poslat odpověď
Přejdi do: