Registrace Seznam uživatelů Team Hledání FAQ Úvodní stránka  

Mariňáci » Technika jednotek USMC » Tanky » M4A1 Sherman » Použili mariňáci v Pacifiku tento typ?
Vytisknout | Doporučit příteli | Přidat toto téma mezi oblíbené
Stránek[5]:« 123 45» Založit nové téma Poslat odpověď
Autor
Příspěvek « Předchozí téma | Následující téma »
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Já už A2 mám také objednanou. Z doslechu vím, že tahle serie Dragonů je super - lepty,kovová hlaveň, pásy- vše v jednom. Jen se popídím, co tomu řeknou měřiči šermanologové... Big Grin Big Grin Big Grin

10-04-2006 13:17 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Haló, pánové mám dotaz! Dragon vydal stavebnici US M4A1 DV a jak jsem měl možnost vidět je opravdu parádní, tak bych měl dotaz na šermanology jestli se dá z týhle stavebnice vyjít a postavit model z mysu Gloucester? Je mi jasný, že se musí vyměnit kryt převodovky za litej, pásy na T49 a hlaveň se štítem na 75mm. Tohle jde udělat jen z krabice a není k tomu vlastně nic třeba, vše mám. Tak poraďte neznalému šermanů jde to, nebo ne? Díky za odpověď!

04-01-2010 14:10 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

tak jsem se do něj pustil Big Grin ,konečně jsem začal něco dělat

11-27-2010 18:52 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Z čeho jsi ho začal stavět? Z M4A1 pozdní typ od Tasca?

11-30-2010 14:59 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

starej dragon

11-30-2010 21:28 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

tak už je v zakladu,jsem zvědavej jak dlouho Big Grin

01-10-2011 14:48 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

No to je úspěch. Můj M4A2 leží bez věže na točně už tři měsíce Big Grin ¨. Jestli můžeš hoď sem fotku ať mám inspiraci!

01-12-2011 16:41 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Josef Steinocher Josef Steinocher je muž
Gunnery Sergeant




Registrován dne: 08-09-2005
Příspevků: 351

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

DV od dragonu se ti nehodí má jinej typ průzorů na korbě.Jen tyhle dvě jsou ok.


m4a1.jpg
m4p3.jpg
tasca-m4a1.jpg

Tento příspěvek byl 1 krát upraven, uživatelem Josef Steinocher , naposledy 03-15-2011 at 09:26.

03-15-2011 09:10 Josef Steinocher je offline Poslat email Josef Steinocher Vyhledat příspěvky uživatele Josef Steinocher Přidat Josef Steinocher mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Jasná volba že je to TASCA. Jen pořád nevím, jestli ty navařený pláty na boku jsou ve stavebnici lisovaný dohromady s korbou nebo vzlášť. Na fotkách z Glou nejsou. Stavěl jsi už někdy tenhle typ z téhle stavebnice?

03-15-2011 11:03 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Josef Steinocher Josef Steinocher je muž
Gunnery Sergeant




Registrován dne: 08-09-2005
Příspevků: 351

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Nestavěl. Korba je holá jak má bejt. Podrobný náhled do téhle stavebnice na : http://www.perthmilitarymodelling.com/re...tasca35012.html


tasca35010h.jpg
tasca35010d07.jpg

03-15-2011 11:38 Josef Steinocher je offline Poslat email Josef Steinocher Vyhledat příspěvky uživatele Josef Steinocher Přidat Josef Steinocher mezi přátele
Josef Steinocher Josef Steinocher je muž
Gunnery Sergeant




Registrován dne: 08-09-2005
Příspevků: 351

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Nejlepší pro nás je tahle typ late má na předním pancíři navařenej držák kanonu.Ale na druhé č.b. fotce se zdá že má ten držák taky.


1066_rn.jpg
1163_1_tas35-010_4.jpg
magnan.jpg


fig31.jpg

Tento příspěvek byl 2 krát upraven, uživatelem Josef Steinocher , naposledy 03-15-2011 at 12:29.

03-15-2011 12:24 Josef Steinocher je offline Poslat email Josef Steinocher Vyhledat příspěvky uživatele Josef Steinocher Přidat Josef Steinocher mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Jo, máš pravdu ta korba je holá bez navařených desek. Ty jsou vylisovaný vzlášť- je to vidět na posledním rámečku. Takže je to horkej favorit tahle stavebnice, bližší už asi neseženeme. Jen to chce jiný pásy, což bohužel zdražuje samotnej model. Pepo, jen nějak nevidím ten navařenej držák na tom předku? Ta první fotka ho má, ale u té druhé tak nevím, je to vlastně jen eLko, takže to modelově ztvárnit nebude nijak těžký. Takže to shrnu, myslíš jako známej šermanolog, že tahle stavebnice je nejlepší co na stavbu stroje z Glou potřebujeme?

03-15-2011 14:28 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Josef Steinocher Josef Steinocher je muž
Gunnery Sergeant




Registrován dne: 08-09-2005
Příspevků: 351

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Já nemyslel ten L profil ,ale podpěru pod lauf co je u M4A1 LATE od Tacsa.Na obrázcích v červeném kruhu


tasca-m4a1 s.jpg


fig31 s.jpg

03-15-2011 17:04 Josef Steinocher je offline Poslat email Josef Steinocher Vyhledat příspěvky uživatele Josef Steinocher Přidat Josef Steinocher mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

já mám ten starej dragon a k tomu vynyl pásy od afv,stojej asi 6dolaru,

03-15-2011 17:57 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Josef Steinocher Josef Steinocher je muž
Gunnery Sergeant




Registrován dne: 08-09-2005
Příspevků: 351

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Pásy mám ty samé model zatím ne.

03-15-2011 18:40 Josef Steinocher je offline Poslat email Josef Steinocher Vyhledat příspěvky uživatele Josef Steinocher Přidat Josef Steinocher mezi přátele
Uživatelé: none Stránek[5]:« 123 45»
Založit nové téma Poslat odpověď
Přejdi do: