Registrace Seznam uživatelů Team Hledání FAQ Úvodní stránka  

Mariňáci » Plastikové modely » Figurky » BLOODY ATOLL
Vytisknout | Doporučit příteli | Přidat toto téma mezi oblíbené
Stránek[2]:1 2» Založit nové téma Poslat odpověď
Autor
Příspěvek « Předchozí téma | Následující téma »
Josef Steinocher Josef Steinocher je muž
Gunnery Sergeant




Registrován dne: 08-09-2005
Příspevků: 351

BLOODY ATOLL Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Nazdárek.Fa.Master Box vydává 3 nové sady figurek. 1. 5x usmc.3 ve střeleckých pozicích,2 nese na zádech raňeného. 2. 3x usmc a 2x japonci v souboji muže proti muži. 3. 4x japonci v útoku.3 v běhu,1 zasažen. Náhled na oficiálních stránkách www.mbltd.info/index.htm. a tam kliknout na IN PROCESS.Fakt pecka.To bude dioráma.

Tento příspěvek byl 4 krát upraven, uživatelem Josef Steinocher , naposledy 06-06-2008 at 19:22.

06-06-2008 19:14 Josef Steinocher je offline Poslat email Josef Steinocher Vyhledat příspěvky uživatele Josef Steinocher Přidat Josef Steinocher mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Tady jsou Box Arty


3542_box.jpg
3543_box.jpg
3544_box.jpg

__________________
SEMPER FI !!!

06-20-2008 11:20 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Fajn typ Smile) , vypadají dobře. Tak jen aby kvalita nekulhala...

08-29-2008 15:13 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Co jsem zatím viděl figurky od této firmy, tak byly vždy parádní, tak snad nezmastí zrovna tuty Cool

__________________
SEMPER FI !!!

09-04-2008 07:17 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
Josef Steinocher Josef Steinocher je muž
Gunnery Sergeant




Registrován dne: 08-09-2005
Příspevků: 351

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Mám od nich pár sad U.S. a Dragon to není,ale Dragon taky není Hornet,ale o Pacifik je moc málo zájmu u firem.Co si budem povídat.

Tento příspěvek byl 1 krát upraven, uživatelem Josef Steinocher , naposledy 09-04-2008 at 20:32.

09-04-2008 20:30 Josef Steinocher je offline Poslat email Josef Steinocher Vyhledat příspěvky uživatele Josef Steinocher Přidat Josef Steinocher mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Jo to je pravda, na letošním PILSKITU jsem měl rozhovor s jedním modelářem a ten, když jsem mu řekl, že dělám a zajímám se o Pacific, poznamenal dosti suše, že ty tři stroje nestojí za to... Když jsem se nad tím zamyslel, musel jsem mu dát za pravdu, víc stojů z Pacifiku totiž nikdo snad ani nedělá- Dragon 2, Italerka i s LVTčkama asi 7, Academka možná 1 a další ani nestojí za zmíňku....

09-05-2008 11:04 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

pánové a co resin? Big Grin

09-05-2008 23:12 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Tak na to jsem nepomyslel, ale nemyslím, že zde jsou nějací velcí výrobci válečných strojů z Pacifiku. Každej spíše vydá nějaký model o kterém si myslí, že chybí na trhu třeba Traksík s LVT1. Možná se LVT 1ničky dočkáme od Italky, když už dělají řadu... Ale jinak se musí opravdu uznat, že žádná sláva to není, třeba ve srovnání s Německem, nebo i Ruskem a armádákama USA... No, ale i něco pozitivního třeba se za deset let dočkáme a výrobci to budou hrnout, protože všechno ostatní už budou vyrábět Big Grin ....

09-06-2008 13:03 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Josef Steinocher Josef Steinocher je muž
Gunnery Sergeant




Registrován dne: 08-09-2005
Příspevků: 351

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Resin nevím.Podle mě za dost peněz když mají starší formu tak málo muziky.Ale zrovna mi přišel Typ 95 ha-go od Finemolds a já i když U.S.M.C. má prim tak stavím i US.Army ,Brity ,Kiwi ,Kanadany, Australany,Japy prostě pacifik celkově.Poslední dobou uvažuji i o cizinecké legii v Lang-sonu v Indočíně ve 40 roce.A to už je modelů mraky ,ale podkladů prt.Bez foto to podle mě moc nejde.Mastím taky dio z Tarawy 120x40 cm a koupil jsem Dauntlesse kterej poletí nad sice je 1:32 ale efekt to má a ten 1,5 cm rozdílu v měrce je podle mě prkotina.Hlavně že to uspokojí mě a o tom to je ne?

Tento příspěvek byl 3 krát upraven, uživatelem Josef Steinocher , naposledy 09-06-2008 at 13:29.

09-06-2008 13:15 Josef Steinocher je offline Poslat email Josef Steinocher Vyhledat příspěvky uživatele Josef Steinocher Přidat Josef Steinocher mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

S těma podkladama spíše všeho s mírou, Já už minimálně rok dávám dohromady LVTčka a podle podkladů to pořád nemám k kupě a stavby se nepříjemně protahují, v každé nové literatuře najdu něco nového co stavdu samozřejmě zase protáhne. Protože ještě z minula lepím armádáky USA mám i rozpracovaný model Duck Billu a nejsem schopen objednat nebo koupit hlaveň( ve stavebnici byla naprosto k ničemu),ale stavěl se dobře,protože jsem měl jen jeden podklad Big Grin ... Ty stroje Japů a nebo cizlegie jsou zajímavé, ale nevím zda něco se na ně dá vůbec sehnat(myslím literatura)... Já už zůstanu asi jen u kožených krků, kdybych měl postavit vše co mám v plánu tak to nestihnu za celý život...

09-07-2008 13:21 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

ale chlapci,tady byla řeč o figurách, a že jich je v nabídce Big Grin . A co se týče techniky,její taky dost,zvlášt pokud lepíš i armadní jednotky BRRR. Italka podle mého s LVT skončila ,bohužel. Všechny ostatní maji jinej základ,tak se na to podlé mého špagety vyprdnou

09-07-2008 20:49 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

S těma figurama máš pravdu, třeba Verlindeník jich chrlí opravdu dost a v dobré kvalitě. S těma LVTčkama si tak jist nejsem, jen jsem usuzoval z toho co už Italka dělá a co by jí šlo do krámu... Třeba překvapí jako Dragoni s M4A2 v marináckém kabátě, to přece nikdo normální neudělá ne Big Grin ...

09-08-2008 16:06 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

tak jsem si dnes koupil dva sety ot MB po 135,-a strčil jsem je do skříně k ostatním figurám Big Grin

12-15-2010 20:52 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Co je to za sety?

12-16-2010 14:24 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

nevím čísla ale je to tarawa marinaci a druhej marinac i s japanís

12-16-2010 20:48 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Uživatelé: none Stránek[2]:1 2»
Založit nové téma Poslat odpověď
Přejdi do: