Registrace Seznam uživatelů Team Hledání FAQ Úvodní stránka  

Mariňáci » Technika jednotek USMC » Tanky » M4A2 Sherman » Foto King Kong,Jungle Jim
Vytisknout | Doporučit příteli | Přidat toto téma mezi oblíbené
Stránek[2]:1 2» Založit nové téma Poslat odpověď
Autor
Příspěvek « Předchozí téma | Následující téma »
Josef Steinocher Josef Steinocher je muž
Gunnery Sergeant




Registrován dne: 08-09-2005
Příspevků: 351

Foto King Kong,Jungle Jim Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Pár fotek k bison decals.King Kong-Saipan,Jungle Jim-Kwajalein podle Harpera.


king kong 5.jpg


king kong (2).jpg
king kong (3).jpg

09-08-2008 19:44 Josef Steinocher je offline Poslat email Josef Steinocher Vyhledat příspěvky uživatele Josef Steinocher Přidat Josef Steinocher mezi přátele
Josef Steinocher Josef Steinocher je muž
Gunnery Sergeant




Registrován dne: 08-09-2005
Příspevků: 351

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Další.


king kong.jpg
king kong (4).jpg
saipan.jpg


jungle jim.jpg

09-08-2008 19:49 Josef Steinocher je offline Poslat email Josef Steinocher Vyhledat příspěvky uživatele Josef Steinocher Přidat Josef Steinocher mezi přátele
Josef Steinocher Josef Steinocher je muž
Gunnery Sergeant




Registrován dne: 08-09-2005
Příspevků: 351

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

U mě to tyhle dva krasavci vyhrávají jdu do nich.Mám pocit že Jungle Jim má u řidiče a střelce zakulacené boky u periskopů jako u britské M4A2 mk.III což je vlastně 1 verze.četl jsem totiž na netu že na Kwajaleinu ten typ byl.Konkrétně Perry Island.

Tento příspěvek byl 2 krát upraven, uživatelem Josef Steinocher , naposledy 09-08-2008 at 20:28.

09-08-2008 20:13 Josef Steinocher je offline Poslat email Josef Steinocher Vyhledat příspěvky uživatele Josef Steinocher Přidat Josef Steinocher mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

vypada to ža máš pravdu,jak jsi daleko se stavbou?

12-11-2010 08:54 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Tak tahle otázka by mne také zajímala. Že by Jungle Jim byl šerm M4A2 I.typ se mi, ale moc nezdá. Rok 1944 už je dost dlouho na první typ, ale je možné jak už jsem se několikrát přesvědčil, že to možné bylo. Každopádně pochlub se se stavbou!

12-13-2010 14:21 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Promiň, omlouvám se 43!

12-13-2010 15:46 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Josef Steinocher Josef Steinocher je muž
Gunnery Sergeant




Registrován dne: 08-09-2005
Příspevků: 351

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Zatím je jen slepenej a v primeru. Dumam nad tím z čeho udělat dřevo. Balza,dřívka na míchání kafe z benzinky, fakt nevím. A momentáln makam na dio z Peleliu podle tutich fotek.


USMC-M-Peleliu-p85.jpg
USMC-M-Peleliu-p87.jpg

12-13-2010 20:21 Josef Steinocher je offline Poslat email Josef Steinocher Vyhledat příspěvky uživatele Josef Steinocher Přidat Josef Steinocher mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Já to dělal z balzy. Použil jsem asi milimetrovou tloušťku a lepil jsem to na nařezaný "špricle" (cca 3mm) co jsem pracně šrouboval na korbu ( lepil jsem se i se šrouby) a nakonec to není ani vidět. Po kamufláži stejně nejsou vidět leta dřeva. Ale perfektně na té balze jde udělat odřeniny, nebo poškození. Škoda, že nemám foták hodil bych to sem.

12-14-2010 14:09 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Ještě jsem se chtěl zeptat, z jaké stavebnice to děláš?

12-14-2010 14:10 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Josef Steinocher Josef Steinocher je muž
Gunnery Sergeant




Registrován dne: 08-09-2005
Příspevků: 351

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

PTO M4A2 late od Dragonu

12-15-2010 09:16 Josef Steinocher je offline Poslat email Josef Steinocher Vyhledat příspěvky uživatele Josef Steinocher Přidat Josef Steinocher mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

ta druhá fotka je pěkna,akorát nevím co se to tam válí za nákladak Confused

12-15-2010 20:26 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Josef Steinocher Josef Steinocher je muž
Gunnery Sergeant




Registrován dne: 08-09-2005
Příspevků: 351

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Japonskej.


1_35IJA9.jpg
fnmfm.jpg
truck94.jpg

12-15-2010 20:56 Josef Steinocher je offline Poslat email Josef Steinocher Vyhledat příspěvky uživatele Josef Steinocher Přidat Josef Steinocher mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

je peknej mám na něj zálusk,koukal jsem na něj u muzikanta

12-15-2010 20:57 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Tak to bych neřekl, že to maj i u nás. Kolik to koštuje?

12-16-2010 14:53 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

mám pocit že 1100

12-16-2010 20:38 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Uživatelé: none Stránek[2]:1 2»
Založit nové téma Poslat odpověď
Přejdi do: