Registrace Seznam uživatelů Team Hledání FAQ Úvodní stránka  

Mariňáci » Plastikové modely » Stavebnice » Dekály mariňáckých Shermanů ve stavebnci od Academy
Vytisknout | Doporučit příteli | Přidat toto téma mezi oblíbené
Stránek[2]:1 2» Založit nové téma Poslat odpověď
Autor
Příspěvek « Předchozí téma | Následující téma »
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Dekály mariňáckých Shermanů ve stavebnci od Academy Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Dekály ve stavebnici M4A2 Sherman "U.S. Marines" od Academy jsou ze 3/5 špatně! Tanky Nitemare II, Boomerang a Doris jsou verze M4A3 a ne tedy M4A2. Tuto skutečnost na www.missing-lynx.com potvrdili mariňákologové Ed Gilbert a David Harper!

__________________
SEMPER FI !!!

04-01-2005 09:19 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

kecy proč by kuci marinacký lezli do benzinovejch sraček Confused

04-01-2005 14:22 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

No asi to tak je. Jména Harper a Gilbert, první modelář a historik a druhej historik, mě přesvědčujou. No jak na některejch fotkách chceš odlišit M4A2 late version a M4A3?

__________________
SEMPER FI !!!

04-01-2005 14:25 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

změřim si sklon panciře Pleased ,je fakt že podle fotek co mám tak se těžko pozná a aspon by to vysvětlilo blbou korbu od italky Big Grin

04-01-2005 14:39 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Tak si měř sklon pancíře a máš to Big Grin Kdyby jsi viděl co na fórech Gilbert všechno řeší, tak mi z toho jde hlava kolem, asi do toho vidí.
No nejspíš ty M4A3 budou správně a mě sere, že jsem si od Tamky koupil M4A3 105mm :-( Asi si budu muset ještě koupi tu Italku. To bude mít Jarda radost Big Grin

__________________
SEMPER FI !!!

04-01-2005 14:44 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

a co tě sere na 105,vžyt ta je f pohodě do evropy Pleased
doufam že si nechtěl stavět armadniho shermana s tichomoříííííííí to bys mě fakt nakrkl Shocked

04-01-2005 14:47 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

To byla moje první stavebnice techniky a to jsem ještě nevěděl, že se rozhodnu pro mariňáky. Když armádní, tak už jedině v zimním overalu, to aby jsem si ho vyzkoušel, a z Evropy. A nebo sehnat 75mm věž Big Grin

Ty máš co říkat, ty lepiči germánů 1/16 Cool

__________________
SEMPER FI !!!

04-01-2005 14:48 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

75mm bych asi našel tak si nechala keci nebo žadná nebyla u mě pro tě Confused

04-01-2005 15:02 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Nebýt na mě drsná nebo se urazila už si od tebe nic neobjednala Evil

No to já kecala Smile

__________________
SEMPER FI !!!

04-01-2005 15:10 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

si myslím Tongue
dnes jsem si objednal nějaky věcičky z greatu a mám tak ednoho klidovyho usmc fraju od warioru

04-01-2005 15:15 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Myslíš toho, jak má ruce v bok? Cool

__________________
SEMPER FI !!!

04-01-2005 15:33 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

naturlych Wink

04-01-2005 17:06 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Beru Big Grin Stejně jako ty s těma nosítkama. Seznam figurek ti pošlu, máš nějak na skladě?

__________________
SEMPER FI !!!

04-01-2005 17:10 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

jen ty stary,a tam nevím který jsou který Crying

04-01-2005 17:26 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

No budeš se muset snažit. Já to nějaksesumíruju a hodím přehled všech mariňáckejch figur nějam na web a pak to nějak doladíme Big Grin

__________________
SEMPER FI !!!

04-01-2005 17:28 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
Uživatelé: none Stránek[2]:1 2»
Založit nové téma Poslat odpověď
Přejdi do: