Registrace Seznam uživatelů Team Hledání FAQ Úvodní stránka  

Mariňáci » Plastikové modely » Stavebnice » Nové stavebnice pro marines
Vytisknout | Doporučit příteli | Přidat toto téma mezi oblíbené
Založit nové téma Poslat odpověď
Autor
Příspěvek « Předchozí téma | Následující téma »
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Nové stavebnice pro marines Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Tak dnes jsem koukal kdo, co a našel jsem zajímavé věci: Dragon vydává stavebnici M7 PREIST Mid verze, AFV Club vydává M2A1 105mm Howitzer i s municí a to v létě, M1A1 75mm Pack Howitzer která je již ve výrobě, a brzy vydá BOFORS 40mm AA gun... Roll Eyes Smile) Smile) Takže pánové konečně něco pro nás. I když musím uznat, že za toho Preista to bude asi palba přes litr Evil ..

05-15-2010 16:24 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

urž jsem na to koukal priest dobrý,105 už má dragon,75 mám od poláku resina ještě ji dělaj nějaky šikmoočky,a boforse děla pěknýho bronco.Akorát nevím kterej model pioužívali naši Confused

05-17-2010 21:35 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Co se týká tý 40mmAAgun BOFORS tak je to model Mk.III vyráběnej Chryslerem. Což má být ten model co budou vyrábět. U toho M7 Preista je perfektně zvádnutej kokpit s dělem, je to přesně verze B2 a tu marináci používaly na Okinawě. I když očekávám, že cena bude děsná, tak si ho pořídím, mám už sice doma postavenou Italku, ale to je hybrid pozdní verze...

05-18-2010 10:54 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Uživatelé: none
Založit nové téma Poslat odpověď
Přejdi do: