Registrace Seznam uživatelů Team Hledání FAQ Úvodní stránka  

Mariňáci » Plastikové modely » Figurky » Barvení figurek
Vytisknout | Doporučit příteli | Přidat toto téma mezi oblíbené
Založit nové téma Poslat odpověď
Autor
Příspěvek « Předchozí téma | Následující téma »
Josef Steinocher Josef Steinocher je muž
Gunnery Sergeant




Registrován dne: 08-09-2005
Příspevků: 351

Barvení figurek Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Tak jsem se rozhodl,že se s vámi podělím o mou techniku barvení figurek.A rád se přiučím od vás. Bude o to zájem nebo se na to mám vy......? Jako ukázku barvení obličeje jeden japonec co mám rozdělaného již nějakou dobu. Představuji si to tak, že krok za krokem tak jak budu barvit budou přibývat fotky s popisem jak to dělám. Barvit budu tuhle sadu hlav od Warriors ,protože jsou podle mě fakt promakaný.A pak je i se zbytkem postavy sestavím a nabarvím. Ale vzhledem k času to bude chvilku trvat tak strpení pánové.


usmc.jpg

Tento příspěvek byl 2 krát upraven, uživatelem Josef Steinocher , naposledy 10-09-2010 at 14:20.

10-09-2010 13:59 Josef Steinocher je offline Poslat email Josef Steinocher Vyhledat příspěvky uživatele Josef Steinocher Přidat Josef Steinocher mezi přátele
Josef Steinocher Josef Steinocher je muž
Gunnery Sergeant




Registrován dne: 08-09-2005
Příspevků: 351

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Tak tady je japonec. Hlava už je hotová a vystínovaná, zbytek postavy ještě ne. Ten je jen základním odstínem Valejo panzer aces.


J 2 x2.jpg


J 1 x.jpg
J 2 x.jpg

Tento příspěvek byl 3 krát upraven, uživatelem Josef Steinocher , naposledy 10-09-2010 at 14:46.

10-09-2010 14:28 Josef Steinocher je offline Poslat email Josef Steinocher Vyhledat příspěvky uživatele Josef Steinocher Přidat Josef Steinocher mezi přátele
Josef Steinocher Josef Steinocher je muž
Gunnery Sergeant




Registrován dne: 08-09-2005
Příspevků: 351

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Pro představu jak začínám tak celou hlavu natřu matnou bílou Tamiya enamel XF-2. Potom části přilby které navazují na hlavu natřu matnou černou Valejo model color 70950.Příště už budou fotky všech pěti mariňáků.


1 xb.jpg

Tento příspěvek byl 2 krát upraven, uživatelem Josef Steinocher , naposledy 10-09-2010 at 14:47.

10-09-2010 14:43 Josef Steinocher je offline Poslat email Josef Steinocher Vyhledat příspěvky uživatele Josef Steinocher Přidat Josef Steinocher mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Dost dobrý, pokračuj...

10-11-2010 10:44 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Jen se chci ještě zeptat na drobnost: Ta bílá se Ti neloupe z toho odlitku? Já to jednou taky rovnou natřel XF2 na odlitek a ono se to časem loupe. Buď jsem to blbě odmastil, nebo to chce jinej podklad. Dostal jsem radu na modelforu, že to chce řádně odmastit a přestříknout surfem a až pak teprve barvy.

10-11-2010 10:54 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Josef Steinocher Josef Steinocher je muž
Gunnery Sergeant




Registrován dne: 08-09-2005
Příspevků: 351

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Jenom to přepláchnu v jarovej vodě,a stříknu bílím vallejo primerem.

Tento příspěvek byl 1 krát upraven, uživatelem Josef Steinocher , naposledy 10-17-2010 at 09:12.

10-17-2010 06:54 Josef Steinocher je offline Poslat email Josef Steinocher Vyhledat příspěvky uživatele Josef Steinocher Přidat Josef Steinocher mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Aha, tak to bude v tom primeru. Teď zrovna na Nymburku probíhá také podobná diskuze a jak jsem pochopil po odmaštění to chce bílí surf, nebo ten bílí primer. Kdy budeš pokračovat ve figurách? Zajímavé téma.

10-18-2010 12:42 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Josef Steinocher Josef Steinocher je muž
Gunnery Sergeant




Registrován dne: 08-09-2005
Příspevků: 351

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Takže další vrstva Vallejo model color 70815 ,,Basic skintone.


1.jpg
2.jpg
3.jpg

Tento příspěvek byl 1 krát upraven, uživatelem Josef Steinocher , naposledy 10-19-2010 at 11:05.

10-19-2010 11:05 Josef Steinocher je offline Poslat email Josef Steinocher Vyhledat příspěvky uživatele Josef Steinocher Přidat Josef Steinocher mezi přátele
Josef Steinocher Josef Steinocher je muž
Gunnery Sergeant




Registrován dne: 08-09-2005
Příspevků: 351

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

tmavé stíny Vallejo model color 70927,rty Vallejo model color 70803,a wash hgw weathering wash 139/01 černý.


P1.jpg
P2.jpg

Tento příspěvek byl 1 krát upraven, uživatelem Josef Steinocher , naposledy 10-24-2010 at 08:45.

10-24-2010 08:41 Josef Steinocher je offline Poslat email Josef Steinocher Vyhledat příspěvky uživatele Josef Steinocher Přidat Josef Steinocher mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

a co zbytek? Big Grin

03-17-2012 21:55 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Hlava je základ Big Grin , tělo už si domyslíš.

03-19-2012 15:32 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Uživatelé: none
Založit nové téma Poslat odpověď
Přejdi do: