Registrace Seznam uživatelů Team Hledání FAQ Úvodní stránka  

Mariňáci » Offtopic » Filmy » The Pacific War - HBO
Vytisknout | Doporučit příteli | Přidat toto téma mezi oblíbené
Stránek[3]:« 12 3» Založit nové téma Poslat odpověď
Autor
Příspěvek « Předchozí téma | Následující téma »
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Gut Roll Eyes , vypadá to fajnově. Jen škoda že to tak dlouho trvá Big Grin

02-26-2010 15:58 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

to bude mazec,konečně ty suchezemský krysy uvidí co je to válka se vším všudy. Odine,kdo si počká ten se dočká,to je snad tvé kredo Big Grin ale té lvt1 se nedočkáš

02-26-2010 19:30 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Ale dočkám Tongue , všechny krize pominou a příde konjunktura a co ještě zbývá za techniku co nikdo nedělá Confused ? No přece LVT 1 Smile) !!! Jinak ta upoutávka je povedená, myslím že to bude stát za to. Já na seriály sice moc nejsem, ale u tohohle udělám vyjímku Cool ...

02-27-2010 15:31 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Josef Steinocher Josef Steinocher je muž
Gunnery Sergeant




Registrován dne: 08-09-2005
Příspevků: 351

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Tak pánové. První díl je doma. Za deset týdnů budou všechny. Pokud by měl někdo zájem až budu mít všechny tak je možno v dvd formátu zaslat. No už musím běžet ho pokouknout. Jo a je to dabované.

03-16-2010 15:53 Josef Steinocher je offline Poslat email Josef Steinocher Vyhledat příspěvky uživatele Josef Steinocher Přidat Josef Steinocher mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Tak jaké to je? Zatím všude chvála -viz.magazín TV, ale jaká je skutečnost? Není to zaláskovaný nesmysl?

03-17-2010 16:16 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Josef Steinocher Josef Steinocher je muž
Gunnery Sergeant




Registrován dne: 08-09-2005
Příspevků: 351

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Zatím pecka. Zaláskovaný to určitě není. Je to jen 1 hodina z 10 tak uvydíme jak se vytáhnou dál. Je to ale fakt dobře udělaný.

03-17-2010 16:34 Josef Steinocher je offline Poslat email Josef Steinocher Vyhledat příspěvky uživatele Josef Steinocher Přidat Josef Steinocher mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

tak jsme se dočkaly bratři,čekal stahnul zkouknul a jen koukal je to paráda

03-17-2010 23:15 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Hm tak jedinej kdo to ještě neviděl jsem Já... No alespoň se mám na co těšit

03-18-2010 17:27 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

ty woe,zadej si uložto.cz a za pul hodky to máš stažený a za další hodku zkouknutý

03-18-2010 20:19 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

tvojka taky dobra komrades

03-24-2010 00:32 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Tak jsem konečně viděl jednotku a dvojku. Musím říci že celkem vystihla povahu bojů a stavu na Quadalcanalu. Dokonce mne překvapilo, že bylo i vystiženo vyzbrojení a vybavení Marines. Zatím se mi tahle serie líbí, uvidíme co bude následovat příští týden, kdy má běžet trojka a čtyřka. Máš pravdu Antoníne je to gut!

08-02-2010 11:54 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

sice stažený a vypalený mám,ale origo v plechu jsem chtěl a už ho taky mám Big Grin

12-27-2010 23:13 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Kde jsi ho sehnal a za kolik?

01-12-2011 16:49 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Josef Steinocher Josef Steinocher je muž
Gunnery Sergeant




Registrován dne: 08-09-2005
Příspevků: 351

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Samej milionář koukám.

01-12-2011 18:23 Josef Steinocher je offline Poslat email Josef Steinocher Vyhledat příspěvky uživatele Josef Steinocher Přidat Josef Steinocher mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

ty woe,ježišek Big Grin

01-13-2011 19:21 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Uživatelé: none Stránek[3]:« 12 3»
Založit nové téma Poslat odpověď
Přejdi do: