Registrace Seznam uživatelů Team Hledání FAQ Úvodní stránka  

Mariňáci » Technika jednotek USMC » Trucky, Jeepy, Dodge atd. » Was ist das?
Vytisknout | Doporučit příteli | Přidat toto téma mezi oblíbené
Stránek[2]:1 2» Založit nové téma Poslat odpověď
Autor
Příspěvek « Předchozí téma | Následující téma »
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Was ist das? Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

viděl jsem to na jednom videu a ted na této fotce


0305001554-l.jpg

02-17-2011 14:51 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Roll Eyes Tak tohle je raritka, nikde jinde jsem zatím tenhle stroj nenašel. Mám doma jen dvě malé a špatné fotky, pokusím se je sem také pověsit, jestli se mi povede je zvětšit.

02-18-2011 13:45 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Jo málem bych zapoměl: tenhle stroj je "FWD SU-COE". Jedná se o nákladák pěti až šestitunový. Jak je vidět na té náhradní gumě, jedná se o typ určený původně do severských krajů. Vyráběly se dva typy a to s uzavřenou kabinou a bez kapotové kabiny. Byly hlavně dodávány do Británie a Kanady, kde sloužily jako tahače děl. Vyráběly se s levostranným a pravostranným řízením. Námořní pěchota USA je využívala jako zásobovací vozidla a tahače. Pro USMC měly tyto vozidla neobvyklý rozvor 3404mm (134in). Jinak podrobnosti: motor Waukesha 6SRKR, šestiválcový, kapalinou chlazený zážehový s postranními ventily. Zdvihový objem 8472cm3, výkon 94kW při 2250ot/min, pěti stupňová převodovka, jeden vzad, uzávěrka diferenciálu. Vzduchokapalinové brzdy, tuhé nápravy s půleliptickými listovými pery. Gumy 14,00-20, elektrika 12V. Rozměry a hmotnosti- rozvor 3658mm (144in), délka 6,375m, šířka 2,438m, výška 2,87m, světlá výška 292mm, prázdná hmotnost 6622kg, plná hmotnost 12066kg. Snad jsem na nic nezapoměl.

02-18-2011 14:05 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Doprčic teď je to zase moc velký, zkouší znova.

02-18-2011 16:57 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Takže se mi to nepovedlo to sem vložit, pořád to píše že je to moc velký. Mám tři fotky, pokud někdo víte jak na to, řekněte.

02-18-2011 17:06 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Tak jsem něco splašil:


i035125.jpg
canal364vr.jpg

02-18-2011 18:32 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Jo a zapoměl jsem, že tyhlke fotky jsou z Guadalcanalu. Kokosáci.

02-18-2011 18:33 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

ty woe dobrý,si se pochlapil odine Big Grin

02-19-2011 08:52 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Já myslel, že tenhle typ znáš, je to takovej těžko pojmenovatelnej tahoun války. Každej ho asi zná i když hlavně ten typ s kabinou.Používali je skoro všichni spojenci, dokonce byly dodávány i do Ruska, kde je po válce okopírovali - "Ural". U nás je prý vyráběli ve Škodovce v Plzni - údajně vyrobeno na osmdesát kusů, než to soudruzi zatrhli. Kdyby se mi podařilo konečně zmenšit tu fotku s kabinou a dát jí sem, určitě by jsi si vzpoměl. Co myslíš, že na té fotce táhne? Já to typoval na houfnici 155mm. Nebo je to 105mm?

02-19-2011 17:38 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

s tou kabinou mi to připomíná IFU Big Grin

02-20-2011 22:19 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Jo, máš pravdu mě to taky pořád něco známého připomínalo a nevěděl jsem co. Je možný, že i IFA je dělaná na základu FWD SU-COA. Kabina i podvozek by tomu odpovídaly. A když se podíváš na Irácké IFY tak ty jsou skouro přesný.

02-21-2011 13:51 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

dělá někdo ifu v 1/35? nenašel jsem to nikde

02-21-2011 14:47 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

IFU asi dělají určitě, ale mám obavu, že to bude resin. Ještě jsem se, ale po netu nekoukl. Ty myslíš udělat FWD SU-COE z modelu IFY? To by asi byla děsná fuška. Možná, že někdo dělá FWD SU-COE. Modelářů co dělají anglány a canadany a rusáky je dost. Jen to bude asi pod jiným názvem - dělostřelecký tahač, nebo tak něco. Nedělá něco ZVEZDA? Mrknu se po netu.

02-21-2011 15:40 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

mám pocit že to nedělá nikdo

02-21-2011 20:40 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Tak jsem se díval a nic zatím nenašel. Máš asi pravdu, FDW SU-COA nedělá asi nikdo! Zvezda ho nedělá zcela určitě, projel jsem celý její program i s tím co se teprve chystá a nic. Nedělá ani ten ruskej stroj, co ho okopírovali. IFU dělá několik firem, ale pouze v měřítku 1:87 a 1:48. V pětatřicetině to nedělá nikdo. Asi málo prodejně zajímavé vozidlo.

02-22-2011 12:14 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Uživatelé: none Stránek[2]:1 2»
Založit nové téma Poslat odpověď
Přejdi do: