Registrace Seznam uživatelů Team Hledání FAQ Úvodní stránka  

Mariňáci » Technika jednotek USMC » Tanky » Nezařazeno » Ani David Harper neví všechno
Vytisknout | Doporučit příteli | Přidat toto téma mezi oblíbené
Stránek[2]:1 2» Založit nové téma Poslat odpověď
Autor
Příspěvek « Předchozí téma | Následující téma »
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Text Ani David Harper neví všechno Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Na diskusním fóru missing-lynx.com jsem objevil dvě velmi pěkné fotky Shermanů. Z té druhé je nad iwojimské slunce jasnější, že mariňáci skutečně na Iwo používali Shermany M4A3 (viz motorovej dekl). Snad tato fotka přesvědčí i dieselmaniaka tondu. No co ty na to, toníčku?


109641cpW.jpg

__________________
SEMPER FI !!!

04-05-2005 11:43 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

a seš si tím jistej? Big Grin

04-05-2005 12:17 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

No měly snad A3 dvoukřídlej poklop nad motorem, ne? Confused

__________________
SEMPER FI !!!

04-05-2005 12:19 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

já tě zkouším fčera jsem se nořil do zalogy,a taky mi to nějak připadalo benzímoví Crying

04-05-2005 12:43 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Čekání na tvojí odpověď mě dostalo do pořádný schýzi, že jsem to poplet Big Grin
Je to jasný koupím si od Tamiye M4A3 s 75mm a budu mít mariňáka z Iwo Big Grin

__________________
SEMPER FI !!!

04-05-2005 12:50 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

ja už ho mám kopil jsem ho od jarose,a chtěl jsem ho pustit Mad ale po tom novém zjištění si ho nechám Tongue

04-05-2005 13:02 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

že jsem tě o tom přesvědčil :-( Měl jsem ještě počkat a koupit ho od tebe za hubičku Confused

__________________
SEMPER FI !!!

04-05-2005 13:08 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

ma nejistota v benzinovem shermanu stale trvá,petr dvořaku mě utvrzuje,že nafta je nafta

04-06-2005 17:52 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

A viděl ten dekl na tý fotce v tomto tématu? Jinak zkus z něj vytáhnout jak se zvenčí pozná Sherman Wet (W) a newet Big Grin

__________________
SEMPER FI !!!

04-06-2005 20:07 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

v allied axis jsem našel jednu fotku u který je psano něco o benzinu ale mám pocit,že to zatraceně voní naftou Cool

05-13-2005 07:36 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

A kterou mash na mysli?

__________________
SEMPER FI !!!

05-13-2005 07:37 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

pořádně si je prohlidni a uvidíš,je trožku rozstřelená

05-13-2005 07:42 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

No kdyby jsi napsal číslo stránky, tak se mi to hledalo líp, ale kvůli tobě to prolezu a pobádám Cool

__________________
SEMPER FI !!!

05-13-2005 07:45 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

mám ho doma Crying jinak bych ti to samozřejmě napsal Tongue

05-13-2005 08:32 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

jelikož jseš mariňák prznící žlutý holky a Pavlušu v kumbále, tak si tím nejsem jistej Big Grin Big Grin Big Grin

__________________
SEMPER FI !!!

05-13-2005 08:35 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
Uživatelé: none Stránek[2]:1 2»
Založit nové téma Poslat odpověď
Přejdi do: