Registrace Seznam uživatelů Team Hledání FAQ Úvodní stránka  

Mariňáci » Plastikové modely » Konverze, dekály apod. » LVT 4 detail set
Vytisknout | Doporučit příteli | Přidat toto téma mezi oblíbené
Založit nové téma Poslat odpověď
Autor
Příspěvek « Předchozí téma | Následující téma »
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

LVT 4 detail set Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Tak mi dneska po půlročním čekání od Války, přišla konečně ta konverze od Verlindena na LVT 4. Je to povedenej set a musím říci, že i celkem dobře udělanej. Odlitky jsou bez bublin a celkem přesně odlitý. S plechy je to horší, jsou opět jak prkno. Nejzajímavější jsou dobře udělaný oba poklopy. To se Verlindeníkovi povedlo. Interiér kabiny je trochu zjednodušen, jako u ostatních setů na LVT od tohoto výrobce, ale to není žádný problém, neboť do interiéru kabiny je stejně málo vidět. Zajímavější je motor, který je tentokrát odlit celý (ne půlka jako v setu LVT(A)1) a je možnost ho nechat skoro celý odkrytovaný. Jen mi tam chybí výfukové potrubý od motoru k průduchům, ale ono to asi tohle vedení opravdu nemělo. Ten stroj byl v reálu asi pěkně hlučný. Pěkně odlité jsou i zbraně - půlpalcáky a stříkačky. Jsem spokojen, teď by to chtělo šikovné ruce a dát to LVtčko dohromady. Big Grin

02-23-2011 16:39 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Big Grin tp je jak u mě,kolik to stálo?

02-23-2011 17:50 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Samotnej set stál 920,--Kč, ale měl jsem ještě objednaný barvy a kovovej kanon na šermíka, takže jsem platil kolem dvanácti set. Ještě mě schází dekály na LVTčka a pásy. To bude největší položka - jedny stojí devětset. No uznávám, že nejsem nejrychlejší modelář, ale dávám to jako důchodce pomalu dohromady na co momentálně mám.. Přemýšlel jsem o nějakých figurách kokosáků, ale pořád nevím je to dost pecka za dvě figury. Ale zase model dost zvednou a zatraktivní.

02-24-2011 14:35 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

podívej se na verlinden a warior figury a pošly čísla které chceš,něco mi zbylo

02-24-2011 21:38 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

O.K. mrknu, Ty musíš mít ale zásoby. Big Grin

02-25-2011 14:50 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Uživatelé: none
Založit nové téma Poslat odpověď
Přejdi do: