Registrace Seznam uživatelů Team Hledání FAQ Úvodní stránka  

Mariňáci » Plastikové modely » Figurky » naši od masterboxu
Vytisknout | Doporučit příteli | Přidat toto téma mezi oblíbené
Založit nové téma Poslat odpověď
Autor
Příspěvek « Předchozí téma | Následující téma »
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

naši od masterboxu Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

vypadají dobře


usmc.jpg

01-26-2012 21:33 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

trošku malej obrázek Smile sorry

01-26-2012 21:34 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Ahoj Antoníne, Já už je viděl na Modelforu, kde je fotka o kapánek větší. Vypadají úplně parádně, jen nevím jaká bude kvalita výlisků. Ale tyhle by nám neměly chybět! Wink

01-30-2012 20:03 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

dnes jsem je viděl,a asi si je nekoupím. již si nepamatuji,jak vypadaly ty předešlé sety,ale tady ten žádná sláva. Odlitky,zbraně špatné odlitky stáré tamiyi,atd. Obrázek je super,ale odlitky mají špatné kšíry,měly by mít vzor 41 ale mají armádní 36,ano někteří marinaci je maji i na fotkách s pozdějších akci,ale povětšinou jeden max dva a jsou to dustojnici a ne řadoví kluci,je to špatně!!!

02-15-2012 22:19 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Tak dneska ráno jsem je také držel v ruce a musim souhlasit s Tondou. Je to škoda, jsou to zajímavé pozice a výlisky dost pokulhávají. Možná by šlo si s tím pohrát a vypiplat z nich ucházející figury, ale u toho řemení nevím, asi je fakt špatné jak říká Tondík. Také mě připadá jak z počátků Quadalu. Jen ještě k tvářím figur, tak musím konstatovat, že to co jsem viděl byly zrůdičky....

02-20-2012 16:05 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

na Canalu už měly všíchni vz41,jak jsem psal k vidění jsou akorát u dustojniky,ne u všech

02-21-2012 21:46 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Já se moc v tom řemení nevyznám, ale neměli ho hoši od Edsona( raiders)?

03-05-2012 17:27 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

jak jsem psal,mužeš je vidět na fotkách ale tohle jsou řadoví vojáci a tam spiše hledej v41

03-08-2012 21:39 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Jo Toníku, tak jsem si to vyhledal a zjistil sem, že máš naprostou pravdu. Řemení je opravdu pro mariňáky vzor 41. Tyhle starší prý mělo jen pouze několik jednotek- neupřesněno. Ještě se podívám do nové knihy co tam píšou, ale je to jasný... U těch Raiders je možný, že je měli ještě před válkou a fotky jsou starší než jsou vydávaný. Zkusím to zjistit přesněji.

Tento příspěvek byl 1 krát upraven, uživatelem Odin , naposledy 03-14-2012 at 18:08.

03-14-2012 18:06 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

já vím,jak jsem psal spíš je najdeš na dustojníkovy

03-14-2012 21:57 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

pardon,dustojníkovi

03-14-2012 21:57 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Takže moudré knihy potvrzují Tondovo informace. To řemení je fakt špatně na těch figurach. V období bojů v Pacifiku používali marines vzor 41. Jak to měli důstojníci marines to sem se nedočetl, pravdu má ale asi zase Tonda. Raiders z počátku války byly vyzbrojeni a vystrojeni podle vzoru 39. Ale je možný, že po vypuknutí bojů byly přestrojeni a přezbrojeni. Více informací jsem už nenašel. Pokud někdo něco najdete hoďte to sem docela by mne to zajímalo...

03-16-2012 15:38 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Uživatelé: none
Založit nové téma Poslat odpověď
Přejdi do: