Registrace Seznam uživatelů Team Hledání FAQ Úvodní stránka  

Mariňáci » Plastikové modely » Rozestavěno » Adminova LVT(A)-1
Vytisknout | Doporučit příteli | Přidat toto téma mezi oblíbené
Stránek[6]:1 23» » Založit nové téma Poslat odpověď
Autor
Příspěvek « Předchozí téma | Následující téma »
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Adminova LVT(A)-1 Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Chtěl by jsem postavit něco podbnýho jako je na fotce. Mohl by jsi se mi tondíku kouknout, jestli by byly nějaký vhodný figury na skladě? Pozice můžou bejt jiný, prostě jde o dio kdy se mariňáci krejou za LVTčkem Big Grin
Jak tak koukám, tak by to chtělo, aby to LVTčko mělo, ale interiér, když to má pootvíraný dekly Frown


fig14.jpg

__________________
SEMPER FI !!!

04-07-2005 14:25 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

moc pěkny a ktery figury mám to víš něco určitě vyberem a co se tyče toho interieru tak snad bude stačit věž Tongue

04-18-2005 17:55 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

A my máme někde věž? Big Grin Zkouknu ty seznamy a daám info Big Grin

__________________
SEMPER FI !!!

04-18-2005 17:56 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

m3a1,od academy? Cool

04-19-2005 07:24 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Má jinak vrchní delky. M3A1 je má oválný a tady na tý fotce je vidět, že jsou obdélníky :-(

__________________
SEMPER FI !!!

04-19-2005 13:33 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

ovál,musím se podívat? Confused

04-19-2005 14:12 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Nemusíš mám to před sebou Confused

__________________
SEMPER FI !!!

04-19-2005 14:14 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

to je divny,stejně jako ty m4a1 a m4a3 Confused

04-19-2005 14:15 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

No jo, je to tak :-( Jediná věž, která se dá bez problémů zaměnit, tak je M8 GMC a LVT(A)-4

Hele sepiš mi který panďuláci jsou dostupný, a nebo možná bude rychlejší, který nejsou Big Grin

__________________
SEMPER FI !!!

04-19-2005 14:17 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

já nevím ktery mám,teda mám všechny,ale nevím který sou který,napiš ktery ceš a objednáme je Cool

04-19-2005 14:23 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

A ty je nemáš na skladě resp. v LCMku? Shocked Pleased

__________________
SEMPER FI !!!

04-19-2005 14:26 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

mam ale já je poznam až je začnu lepit...............tak že nikdy Wink

04-19-2005 14:38 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Já je taky nepoznám, tak nevím, který mám chtít Big Grin

__________________
SEMPER FI !!!

04-19-2005 14:47 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

najdi si je v seznamu a pošli kat.číslo Confused

04-19-2005 14:50 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

tak musíme sehnat interier na m5 Confused

04-19-2005 15:00 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Uživatelé: none Stránek[6]:1 23» »
Založit nové téma Poslat odpověď
Přejdi do: