Registrace Seznam uživatelů Team Hledání FAQ Úvodní stránka  

Mariňáci » Plastikové modely » Rozestavěno » Adminova LVT(A)-1
Vytisknout | Doporučit příteli | Přidat toto téma mezi oblíbené
Stránek[6]:« 123 45» » Založit nové téma Poslat odpověď
Autor
Příspěvek « Předchozí téma | Následující téma »
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Tak to nech jen od Edů ty určitě nebude špatná a pak kovová je kovová... Smile)

12-02-2005 23:43 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Luboši mám k tobě prosbu, nemáš nějaký lepší schema ke kamufláži a označení na tu LVT(A)4. Mě se líbí ta kamufláž z Tinianu modro-žlutá, ale ten podklad co mám z Concordu je dost slabý. Roll Eyes

12-03-2005 16:19 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Roll Eyes Kruci marně se snažím Ti poslat ten obrázek. Neumím to. Frown

12-03-2005 16:22 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Máš pech, že jsem si tu publikošku od Harpera vyndal dneska z tašky. Podívám se ti zátra ráno až přijdu domů, ale případný scan by byl až někdy v pátek, protože nemám doma scaner.
Takl mi alespoň popiš na který stránce a která fotka to v tom Concordu je a já zkusím něco dohledat.

__________________
SEMPER FI !!!

12-03-2005 18:07 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
Gerry Gerry je muž
Lance Corporal




Registrován dne: 04-27-2005
Příspevků: 93

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Myslíš tu, co je v Concordu přímo na obalu ?

12-03-2005 18:23 Gerry je offline Poslat email Gerry Vyhledat příspěvky uživatele Gerry Přidat Gerry mezi přátele Přidat Gerry do seznamu kontaktů
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Odinovi jsem zaožil na jeho stavbu nový téma - zde.

__________________
SEMPER FI !!!

12-04-2005 08:22 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Jo je to ona. Je ještě samostatně uvnitř. Hoď to na tu novou stranu. Smile)

12-04-2005 20:42 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Luboši ty to LVčko pojmeš jako diorámu? Smekám a už teď jsem zvědav až to uvidím. Roll Eyes

12-04-2005 20:44 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Třeba udělám celý šidivý, ale tamto je hezčí, jen musím přijít na způsob, jak vyrobit tu kamo

__________________
SEMPER FI !!!

12-04-2005 21:10 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Šedá nebude vůbec špatná. Ta kamufláž má taky ostrý hrany co? Smile

12-04-2005 22:35 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Taky, přišli a napatlali to štětkou

__________________
SEMPER FI !!!

12-04-2005 23:02 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
Gerry Gerry je muž
Lance Corporal




Registrován dne: 04-27-2005
Příspevků: 93

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Já ten Concord mám taky, jen bych musel zjistit ve který bedně po stěhování...kdyby byla nutnost .... Big Grin

12-05-2005 16:38 Gerry je offline Poslat email Gerry Vyhledat příspěvky uživatele Gerry Přidat Gerry mezi přátele Přidat Gerry do seznamu kontaktů
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

letošní podzim je znamení stěhování Big Grin

12-07-2005 18:21 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

No to teda jo, já jsem se stěhoval dvakrát, tonda jednou a Gerry asi taky jednou Big Grin

__________________
SEMPER FI !!!

12-08-2005 00:03 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
Gerry Gerry je muž
Lance Corporal




Registrován dne: 04-27-2005
Příspevků: 93

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

No, já letos jednou, ale celkem už potřetí ....Naštěstí ty stěhování jsou vždycky tak po 10 letech, takže mám zase nějaký čas klid. A doufám, že tohle stěhování bylo snad už poslední .... Big Grin

12-08-2005 14:32 Gerry je offline Poslat email Gerry Vyhledat příspěvky uživatele Gerry Přidat Gerry mezi přátele Přidat Gerry do seznamu kontaktů
Uživatelé: none Stránek[6]:« 123 45» »
Založit nové téma Poslat odpověď
Přejdi do: