Registrace Seznam uživatelů Team Hledání FAQ Úvodní stránka  

Mariňáci » Plastikové modely » Inspirace » Odinuv M4A2 z Tarawy
Vytisknout | Doporučit příteli | Přidat toto téma mezi oblíbené
Založit nové téma Poslat odpověď
Autor
Příspěvek « Předchozí téma | Následující téma »
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Odinuv M4A2 z Tarawy Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Tak jsme po dlouhé době dokončil M4A2 mid z nasazení za USMC na Tarawě. Jedná se o stroj CUDDLES, který byl trochu jiný než ostatní nasazené stroje při nasazení na Betiu. Je to jeden ze strojů, který nasazení přežil bez vážnější újmy. CUDDLES byl na rozdíl od ostatních mariňáckých strojů z tohoto tažení upraven- měl navařené ocelové destičky po svém obvodu těla korby a tělesa věže. Tyto destičky byly ještě navíc pospojované drátem, takže tvořily vzhled CUDDLESe jiným. Tyto ocelové destičky měl na sobě navařené také stroj COLORADO, ovšem jen na těle korby stroje. Dlouho jsem uvažoval, jak to na mém stroji provést až mi padly do oka platové profily Evrgreen a bylo rozhodnuto.Profil jsem nařezal na cca 1,5cm a gelovým vteřiňákem přilepil na model. Pak jsem přes ně natáhl navoskovanou hedvábnou nitku a zafixoval lepidlem. po dokonlém zaschnutí jsem odstříhal nalepené profily na cca 0,3cma pokračoval v barvení. Stroj CUDDLES byl stejně jako ostatní dodán USMC z armádních skladů v barvě olive drab(1). No a výsledek mé práce Vám přináším na fotkách...

Přílohy:
untitled.bmp (39.78 KB, 188 downloads)
untitled2.bmp (39.90 KB, 172 downloads)
untitled3.bmp (39.90 KB, 181 downloads)
untitled4.bmp (39.78 KB, 188 downloads)

04-06-2014 14:24 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Jo, tak se omlouvám za ty fotky... Jsou focený mobilem a nemohu je tam nějak vložit. Takže to zkusím znova vyfotit a vložit znovu...

04-06-2014 14:26 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Já to prostě s fotkama neumím! Pokusil jsem se ,ale opět bez úspěchu a to už jsem to fotil alespoň pětkrát...

04-17-2014 17:11 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Uživatelé: none
Založit nové téma Poslat odpověď
Přejdi do: