Registrace Seznam uživatelů Team Hledání FAQ Úvodní stránka  

Mariňáci » Plastikové modely » Konverze, dekály apod. » U.S. M3 75mm GMC Half Track Conversion
Vytisknout | Doporučit příteli | Přidat toto téma mezi oblíbené
Stránek[2]:1 2» Založit nové téma Poslat odpověď
Autor
Příspěvek « Předchozí téma | Následující téma »
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

U.S. M3 75mm GMC Half Track Conversion Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Trakz vydal další konverzní set na M3 75mm GMC Half Track. Cena je 54,98 doláčů.


tx0116.jpg

__________________
SEMPER FI !!!

04-23-2005 20:56 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

na greatu je 45 babek,ale mi už ji máme Big Grin

04-25-2005 11:55 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

zajímalo by mě čím se liší od té naší? Někde jsem zahlídl, že má být přesnější a má obsahovat i munici.

__________________
SEMPER FI !!!

04-25-2005 11:58 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Tady je recenze toho našeho.

__________________
SEMPER FI !!!

04-25-2005 12:01 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

nevím ale myslím že to bude nemlich to samé Smile)

04-25-2005 12:24 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Gerry Gerry je muž
Lance Corporal




Registrován dne: 04-27-2005
Příspevků: 93

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Kdyby se tak někdo vykrvil udělat pořádného halftracka v 1/72 ..a tuhle verzi zvlášť ...

09-11-2005 17:40 Gerry je offline Poslat email Gerry Vyhledat příspěvky uživatele Gerry Přidat Gerry mezi přátele Přidat Gerry do seznamu kontaktů
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

No my jsme s tondislavem ujetý na pětatřicetiny, ale co jsem koukal, tak jsem tuhle modifikaci mezi odznakama ještě neviděl. Leda zkusit zalobovat u menších výrobců - Goffy nebo ProfiKit?

__________________
SEMPER FI !!!

09-11-2005 17:58 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
Gerry Gerry je muž
Lance Corporal




Registrován dne: 04-27-2005
Příspevků: 93

Arrow Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Problém je v tom, že neexistuje pořádný HT .... Airfix a Matchbox jsou podměrečný a Gawa naopak přerostlá.... na dobrý základ už by se kanon nějak schrastit dal ... Wink

09-11-2005 18:08 Gerry je offline Poslat email Gerry Vyhledat příspěvky uživatele Gerry Přidat Gerry mezi přátele Přidat Gerry do seznamu kontaktů
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Hmmm, tak to máš blbý. My to můžeme roubovat jen na Tamiyu, která je sice starší ale použitelná. To víš, když všechny firmy do zblbnutí dělaj jen německý vehykly, tak se není co divit :-(

__________________
SEMPER FI !!!

09-11-2005 18:14 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
Gerry Gerry je muž
Lance Corporal




Registrován dne: 04-27-2005
Příspevků: 93

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Moje řeč...na tu germanofilii nadávám kudy chodím Big Grin

09-11-2005 18:29 Gerry je offline Poslat email Gerry Vyhledat příspěvky uživatele Gerry Přidat Gerry mezi přátele Přidat Gerry do seznamu kontaktů
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Hmmm, takže to pociťuješ i v odznakách? Koukal jsem jsem že spousta novinek ve 72 je germanofilní a spojenců je dost pomálu. Neberu v úvahu reeedice Italky přebalující starou Esci, tam se občas nějaký ten spojenec objeví.

__________________
SEMPER FI !!!

09-11-2005 19:27 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
Gerry Gerry je muž
Lance Corporal




Registrován dne: 04-27-2005
Příspevků: 93

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Přesně tak...od Němců se vyrobí i to, co stěží slezlo z rýsovacího prkna..a pak se všichni zblázní a začnou dělat to samé...jako letos, když začali najednou 3 výrobci dělat Pumu. Mause, který v životě naostro nevystřelil, dělají snad 4 výrobci .... ale od spojenců mašiny co jezdily po tisících na několika bojištích neudělá nikdo Confused

09-11-2005 21:41 Gerry je offline Poslat email Gerry Vyhledat příspěvky uživatele Gerry Přidat Gerry mezi přátele Přidat Gerry do seznamu kontaktů
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Hmmm, obávám se, že se to nezlepší, protože to lidi asi fuck kupujou nebo já nevím, proč je to tak bere. Né že by mě některý germánský mašiny nelákaly, ale spojenci jsou spojenci, ne? Cool

__________________
SEMPER FI !!!

09-11-2005 21:48 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

To jo, ale mariňáci tak to jsou mariňáci!!! Tongue

12-04-2005 22:40 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

zdarek chlapici,tak to vypada že trumpety nam vyroběj,jedinyho prokazatelně v našich jednotkách použitýho halftracka,ale luja.A možna že se pa¨k pustěj do zmenšeniny pro sběratele odznaku Big Grin

10-24-2006 20:29 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Uživatelé: none Stránek[2]:1 2»
Založit nové téma Poslat odpověď
Přejdi do: