Registrace Seznam uživatelů Team Hledání FAQ Úvodní stránka  

Mariňáci » Plastikové modely » Konverze, dekály apod. » Dukw
Vytisknout | Doporučit příteli | Přidat toto téma mezi oblíbené
Stránek[2]:1 2» Založit nové téma Poslat odpověď
Autor
Příspěvek « Předchozí téma | Následující téma »
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

dukw Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

tak jsem si objednal střeliště od verlindenu Smile) ,jsem zvědavej jak bude vypadat schvalně ho porovnáme s tím od blastu Tongue
http://www.greatmodels.com/cgi/display.cgi?item_num=vp1923

05-13-2005 07:22 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

tak se mi opět nepodařilo tam dát obrazek, KD jsem amater Crying

05-13-2005 07:24 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Ty jsi levák a je to přitom tak jednoduchý,. někdy ti budu muset školení Big Grin

Hele ty jsi fakt objednal, ten set co jsi napsal v tom prvním příspěvku tj.vp1923 DUKW Cargo Set
?

__________________
SEMPER FI !!!

05-13-2005 07:26 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

jo

05-13-2005 07:42 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

A už jsi jim tu objednávku potvrdil?

__________________
SEMPER FI !!!

05-13-2005 07:44 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

jo,warum?

05-13-2005 07:45 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

No, tak v tom případě jsi si objednal jenom náklad do korby = sudy a bedny. střeliště je v setu vp1915 - DUKW Detail and Update Set viz porovnej přiložený obrázky Frown


vp1915 - DUKW Detail and Update Set.jpg
vp1923 - DUKW Cargo Set.jpg

__________________
SEMPER FI !!!

05-13-2005 07:51 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

kurva drát,jdu to zrušit a objednat si ten správnej Confused
jsem jak začátečník

05-13-2005 08:04 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Tak si ty bedýnky nech, ty se neztratí a navíc ten detail set bude určitě dražší Big Grin

__________________
SEMPER FI !!!

05-13-2005 08:13 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

už jsem jim napsal majl,at si to strčej do pr. Big Grin mám chut si něco objednat,hodně přemejšlim o tom kontejneru, ale ten si objednáš ty, ale jem ještě jedna pěkná věcička hodící se na pláž US M1 Dozer WW II je to bez fotky Crying

05-13-2005 08:31 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

O nechceš radši ten ten buldozer, co dělá Calibre 35? pošli mi odkaz na ten US M1 Dozer WW II

__________________
SEMPER FI !!!

05-13-2005 08:33 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

to je clark malinkej ta m1 je pěkna velika

05-13-2005 09:00 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

to já vím, ale zase to je lepší než mít verlindenácký bedýnky a sudyBig Grin POšli mi odkaz na ten M1 dozer, co nabízejn na Greatech

__________________
SEMPER FI !!!

05-13-2005 09:37 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

dej do vyhledavače dozer a je to,moc jich tam neni,vypada jako ten clark ale je velikanskej Big Grin

05-13-2005 09:49 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Je to tenhle? Jestli jo, tak je fuck pěknej, ale zase ta raketa za to, $88 Frown


co0061.jpg

__________________
SEMPER FI !!!

05-13-2005 12:32 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
Uživatelé: none Stránek[2]:1 2»
Založit nové téma Poslat odpověď
Přejdi do: